Back

Szkolenie Eos / Gio / Ion - Podstawy

 • Konsolety oświetleniowe Eos, Gio i Ion z ETC są łatwe w użyciu i oferują pełną kontrolę nad systemem oświetlenia, zarówno z oprawami konwencjonalnymi, jak również ze zdalnie sterowanymi ruchomymi głowami. W tym kursie nauczysz się podstawowej obsługi konsolet z serii Eos. Będziesz mieć możliwość zapoznania się nie tylko z teorią, ale przede wszystkim poćwiczyć z rzeczywistymi konsoletami.

  Szkolenie podstawowe

  Zapoznanie z Eos / Gio / Ion

  Zapoznasz się z poszczególnymi częściami konsolet, poznasz ich główne funkcje, nawigację oraz interfejs. Postawisz pierwsze kroki patchując i kontrolując urządzenia konwencjonalne i ruchome.

  Palety, grupy, submastery

  W drugiej części treningu dowiesz się o paletach, grupach i sekwencjach. Pojawią się również informacje o submasterach i efektach.

  Szkolenie zaawansowane

  Wymagane jest wcześniejsze uczestnictwo w szkoleniu podstawowym Eos lub praktyczne doświadczenie z tymi konsoletami.

  W trakcie tego szkolenia poznasz zaawansowane sztuczki i wskazówki odnośnie programowania oświetlenia ruchomego, podstaw równoczesnej pracy z wieloma listami sekwencji, korzystania z trybu wielu użytkowników i wiele więcej. Pozostałe tematy mogą zostać poruszone na prośbę uczestników.

  Podczas szkolenia będzie także możliwość przetestowania urządzeń LEDowych ETC z serii Source Four LED 2, Color Source oraz urządzeń ruchomych High End Systems.

  Zajęcia prowadzone w języku polskim, odbywa się w godzinach 9:00 – 16:00. Szkolenie jest darmowe, ale konieczna jest rejestracja za pomocą poniższego formularza. Zgłoszenia przyjmowane są w kolejności ich nadsyłania. 


 • Education Banner

  Upcoming Sessions Poland

  • to be determined
   Eos Basic and Advanced Training